Kapadokya Standart Taş Oda

Kapadokya Standart Taş Oda

Ürgüp
Açıklama

Farklı formlarda doğal taşlar kullanılarak inşa edilen Taş Odalarımız ortalama 35-40 metrekaredir. Klasik ve modern mimari ile dekore edilmişlerdir. Modern bir teknoloji ile geliştirilen mükemmel benzersizliğe sahip olan ambiyansla donatılmıştır. Ahşap ve taş oymacılığı muhteşem ve mistik bir atmosfer oluşturmuştur. Bu noktada jakuzili banyodan çıkmayı hiç istemeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Özel olarak tasarlanan duş, size huzur dolu bir ortam yaşamı sunacaktır.

Balayı çiftleri için özel olarak ücretsiz sunulan oda süsleme hizmeti ile gül yaprakları, Meyve , Şarap ve mumlar eşliğinde balayınızı  unutulmaz anılarınıza ekleyebilirsiniz.

0-6 yaş çocuklar ücretsizdir. 06-12 yaş gurubu çocuk statüsünde değerlendirilmektedir. Ayrıca müşterilimiz otele giriş esnasında yasa gereği HES kodunu bildirmek zorundadırlar.

Lütfen Rezervasyonunuzu yaparken kalacağınız tarih aralığında gece sayısınca her günü ayrı seçiniz.

Müsaitlik Takvimi
Oda Özellikleri

Buklet Ürünleri

Minibar

Çay / Kahve (Kattle)

Led TV - Uydu Kanalları

Neler Dahil
  • Kahvaltı
  • Çay-Kahve (Kattle)
  • Su

Dahil Olmayanlar
  • Öğle ve Akşam Yemekleri
  • Ekstra Kişisel Giderler
Bilgilendirme


SSS

Müşteri memnuniyetine hassasiyet gösteren tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Otelimiz, bölgede yeni inşa edilmiş benzersiz farklı doğal taşlardan yapılma lüks odamızdır. Uzun yılların tecrübesi ile müşteri taleplerine uygun olarak dizayn edilmiş, bütün aktivite, alışveriş ve eğlence yerlerine kolay ulaşım sağlama olanağı bulunan yakın bir konumdadır.

Otelimize giriş ve çıkışlarınızda görevlilerimiz valizlerinizin taşınmasında sizlere yardımcı olacaktır.

Sabahları serpme kahvaltı verilmektedir ve oda hizmetlerine dahildir, Otelimizde Alakart Restoran mevcuttur, öğle ve akşam yemekleriniz için restoranımızdan faydalanabilirsiniz.

Otelimize tek bay kabul edilmektedir.

Odanızı 7 gün öncesinden bilgi vererek iptal edebilirsiniz, oda için ödediğiniz ücretin tamamı size iade edilecektir. Son 7 gün içerisinde iptal talebiniz olur ise ücret iadesi bulunmamaktadır. Oda ücreti tam olarak tahsil edilir. Ücret ödenmemiş ya da kısmi ödeme yapılmış ise kalan tutar talep edilir.

Odalarımızda ek yatak hizmeti verebilmekteyiz. Ek yatak için ilave ücret talep edilmez. Odalarımızın tümünde 0-6 yaş grubu çocuklarınız için ilave beşik verilmektedir. Bu hizmet ücrete tabi değildir.

Odalarımız her müşteri çıkışında ve girişinde dezenfekte edilmektedir. Ayrıca tüm otel ve ortak kullanım alanları rutin aralıklarla dezenfekte edilmekte olup Hijyene son derece özen gösterilmektedir. Odalarımız mümkün olduğunca gerektiğinden daha fazla havalandırılmaktadır.

Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yap
Değerlendirme Yapın
Puan Verin
₺ 350,00
Tarih
 
Oda
Toplam: ₺ 350,00

Benzer Turlar

Yardıma Mı İhtiyacınız Var ? Bize Bir Mesaj Gönderin
Yükleniyor...