Taş Oda

Taş Oda

Göreme
Açıklama

Siz değerli misafirlerimiz için özenle tasarlanmış ve harika el işçilikleriyle hazırlanmış odamızın taş ve ahşap dekoruna şüphesiz hayran kalacaksınız.

Taş ve ahşap işçiliğiyle göz kamaştıran odalarımızda konaklamaktan çok memnun kalacaksınız. İster ailenizle, ister arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçireceğiniz odamız tam size göre. Muhteşem ambiyansı ile göz kamaştıran odalarımızdan çıkmak istemeyeceğinize emin olabilirsiniz.

Müsaitlik Takvimi
Neler Dahil
  • Kahvaltı
  • Çay-Kahve (Kattle)
  • Su

Dahil Olmayanlar
  • Öğle ve Akşam Yemekleri
  • Ekstra Kişisel Giderler
Bilgilendirme


SSS

Otelimize giriş ve çıkışlarınızda görevlilerimiz valizlerinizin taşınmasında sizlere yardımcı olacaktır.

Sabahları serpme kahvaltı verilmektedir ve oda hizmetlerine dahildir. Otelimizde Alakart Restoran mevcuttur, öğle ve akşam yemekleriniz için restoranımızdan faydalanabilirsiniz.

Otelimize tek bay kabul edilmektedir.

Odanızı 7 gün öncesinden bilgi vererek iptal edebilirsiniz, oda için ödediğiniz ücretin tamamı size iade edilecektir. Son 7 gün içerisinde iptal talebiniz olur ise ücret iadesi bulunmamaktadır. Oda ücreti tam olarak tahsil edilir. Ücret ödenmemiş ya da kısmi ödeme yapılmış ise kalan tutar talep edilir.

Odalarımız her müşteri çıkışında ve girişinde dezenfekte edilmektedir. Ayrıca tüm otel ve ortak kullanım alanları rutin aralıklarla dezenfekte edilmekte olup Hijyene son derece özen gösterilmektedir. Odalarımız mümkün olduğunca gerektiğinden daha fazla havalandırılmaktadır. Görevli Personelimiz maske ve eldiven ile sosyal mesafe kurallarına uygun hizmet vermektedir. Çarşaf, Kılıf, Havlu gibi tekstil ürünleri 90 derece sıcak suda dezenfekte ürünleri ile yıkanmaktadır.

Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yap
Değerlendirme Yapın
Puan Verin
₺ 400,00
Tarih
 
Oda
3. Kişi

Toplam: ₺ 400,00

Benzer Turlar

Yardıma Mı İhtiyacınız Var ? Bize Bir Mesaj Gönderin