Kayseri Özel Transfer (Deluxe)

  • İndirim

Kayseri Özel Transfer (Deluxe)

Göreme
Açıklama

Sektörde öncü taşıma şirketimiz ile hava alanından geliş ve gidiş transfer ihtiyacınızı covid-19 ve turizm kritelerine uygun dezenfekte edilmiş araçlarımızla karşılıyoruz.

Kişi sayısına bağlı olarak küçük ve ya büyük lüx araçlarımızla sadece size özel ulaşım hizmeti sunmaktayız.

Hava alanından bölgeye veya otelinize geliş transferlerinizde tecrübeli kaptanlarımız tarafından isminizin yazılı olduğu tabela ile hava alanı çıkış kapısında karşılanıp adresinize doğru yola çıkacaksınız.
Otelinizden yada bölgenizden hava alanına transferinizde ise otelinize ve ya sizi alacağımız adrese göre değişen hareket saati tarafımızca tespit edildikten sonra bilgilendirilerek transfer için alışınız sağlanacaktır.

Bütün ulaşım talebiniz için rezervasyonu gerçekleştirdikten sonra info@kapadokyadagezi.com adresine biletinizin üzerinde yazan ve genellikle PC,TK,XQ ile başlayan dört haneli uçuş kodunuzu ve ulaşım aracınızın hareket saatini bize bildirmeniz gerekmektedir.

Aracımıza biniş ve inişlerinizde bagajınızı kontrol etmeniz yararınıza olacaktır. Ulaşım süresi ortalama bir saat sürmektedir. Ulaşım hizmetimiz 7/24 mevcuttur.

Müsaitlik Takvimi
Neler Dahil
  • Maske
  • El Dezenfektanı
  • Wi-Fi

Dahil Olmayanlar
  • Kişisel Giderler
  • Ekstra Talepler
Bilgilendirme


SSS

Uçağınız iniş yapmadan önce kaptanımız havalimanında olacak. Valizinizi aldıktan sonra havalimanı çıkış kapısında sizi isminizin yazdığı tabela ile bekliyor olacak. Rahatlıkla görebilirsiniz.

Sizi alacağımız ve ya bırakacağımız adresin değişikliği durumunda bizi bilgilendirmeniz yeterli olacaktır.

Araçlarımızın hepsi sağlık bakanlığınca denetim altındadır. Temas edilen her yer her servisten önce dezenfekte edilmektedir. Ayrıca araçlarımızın hepsinde el dezenfektanı ünitesi mevcuttur.

Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yap
Değerlendirme Yapın
Puan Verin
₺ 470,00
Tarih
 
Kişi
Toplam: ₺ 470,00

Yardıma Mı İhtiyacınız Var ? Bize Bir Mesaj Gönderin
Yükleniyor...