Kapadokya ATV Turu 1 Saat

Kapadokya ATV Turu 1 Saat

Göreme
Açıklama

Kapadokya’nın büyüleyen güzelliğini, eşsiz doğal yapıtlarını ATV turları ile yakından görmek ister misiniz? Tatilinize heyecan ve renk katmak istiyorsanız ATV turları size göre.

Daha önce ATV kullanmamış olmanız hiç önemli değil, ATV otomatik vitesli ve dört tekerli bir araç olduğu için size sadece gazı ve freni kullanmak kalıyor. Kolay kullanımını tur öncesinde tecrübeli rehberlerimiz tarafından uygulamalı bir şekilde öğrenip hazır olduğunuzda tura başlayacaksınız. 

ATV turunuzun güven içinde geçmesi için gerekli her türlü tedbirler, tur öncesinde kask maske gibi güvenliğiniz için gerekli ekipmanlar tarafımızca karşılanmaktadır ayrıca şirketimiz tarafından üçüncü şahıs sigortası yapılmaktadır, tur ücretine dahildir.

ATV turuna katılmadan önce yapacağınız bir takım ön hazırlıklar yararınıza olacaktır. Turlar vadilerden ve patika yollardan geçtiği için toza maruz kalabilirsiniz, buna uygun kıyafetler tercih etmelisiniz. Tur sonunda hava kompresör cihazı ile kıyafet temizliği ihtiyacınız karşılanmaktadır. Ayrıca telefon, cüzdan gibi eşyalarınızı kolayca taşımanız için yanınıza küçük, fermuarlı çanta almanızı tavsiye ederiz. ATV turuna kış mevsiminde katılacaksınız mutlaka bere ve eldiven almalısınız.

Toza alerjisi, astım hastalığı ve hamile olan misafirlerimize ATV turuna katılmalarını önermiyoruz, lens kullanan misafirlerimizin gözlük ile tura katılmalarını tavsiye ediyoruz.

ATV turu rezervasyonu yaptırdığınızda sizi otelinizden alıp, tur bitiminde tekrar otelinize bırakıyoruz, ulaşım hizmetinizi şirketimizce karşılıyoruz.  

Tur esnasında Kapadokya’nın en güzide bölgelerinden rehberimiz öncülüğünde geçip doğal güzellikleri en yakından görme şansınız olacak.

1 SAATLİK TUR:

•POTUK HİLL PANAROMA

•AŞK VADİSİ

 

Müsaitlik Takvimi
Neler Dahil
  • Rehberlik
  • Sigorta
  • Kask ve koruyucu ekipmanları
  • Otelinizden alınış ve bırakılış
  • Çay İkramları

Dahil Olmayanlar
  • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
  • Profesyonel Video Çekimi
  • Kişisel Giderler
Bilgilendirme

Zaman
  • 1 Saat

Covid19 Tedbirleri
  • Kalabalıkları önlemek için ziyaretçi sayısı sınırlıdır

SSS

ATV turunuzun güvenli bir şekilde geçmesi için her türlü önlemleri alıyoruz. Tur öncesinde kask, maske gibi koruyucu ekipmanlarınızı veriyoruz. Sürmesi çok kolay olan ATV kullanımını rehberlerimiz uygulamalı anlatıyor. Hangi tura katıldığınız fark etmeksizin profesyonel rehberimiz size eşlik edecek.

ATV otomatik vitesli ve dört tekerli bir araçtır, rehberimiz motoru çalıştırdıktan sonra size sadece el pedalı ile gazlamak ve frene basmak kalacaktır.

Turistik gezi amaçlı ATV turları Turizm İl Müdürlüğünün belirlemiş olduğu rotalarda gerçekleşmektedir. Misafirlerimiz bu rotalara hakim olmadıkları için cezai işleme maruz kalabilmektedir. Bu sebepten dolayı ATV kiralanması yasaktır.

Tur sırasında her vadide, seyir noktalarında ve müzelerde fotoğraf çekinebilmeniz ve ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için kısa molalar verilmektedir.

ATV iki kişilik bir araçtır, bir ATV ye iki kişi rahatlıkla binebilir.

Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yap
Değerlendirme Yapın
Puan Verin
₺ 800,00
Tarih
 
Atv
Toplam: ₺ 800,00

Benzer Turlar

Yardıma Mı İhtiyacınız Var ? Bize Bir Mesaj Gönderin