Kapadokya Koltuklu Özel Sıcak Hava Balonu Turu

  • İndirim

Kapadokya Koltuklu Özel Sıcak Hava Balonu Turu

Kapadokya
Açıklama

Özel Koltuklu Kapadokya sıcak hava balonu turları size, sevdiklerinizin ve ailenizin katılımıyla Kapadokya ve de peribacalarını keşfetmek açısından muhteşem bir konforlu uçuş sunar. Kapadokya, sıcak hava balonlarıyla uçmak için Türkiye ve Dünyadaki en iyi yerlerden biridir.

Özel koltuklu Kapadokya sıcak hava balonu turları, Kapadokya ve peri bacalarının yüksek keşfi açısından en çok tercih edilen turlardan biridir. Kapadokya bölgesi, sıcak hava balonu uçuşları için Türkiye'nin ve dünyanın en iyi bölgesidir.

Kapadokya'da peri bacaları üzerinde bir balonla uçmak etkileyici ve keyifli bir yolculuktur. Balon uçuşları genellikle serin hava ve rüzgarın hafif esintisi nedeniyle sabahın erken saatlerinde yapılır.

Siz değerli misafirlerimizi sabahın erken saatlerinde otellerinizden alıp servislerle balon uçuş noktalarına getiriyoruz.

Hafif bir sabah kahvaltısından sonra, balonların uçuşa hazırlanmasını izlerken uçuş ve güvenlik kuralları hakkında bilgi alacaksınız. Balon sepetlerine binecek ve uçmaya başlayacaksınız.

Standart balon uçuşları genellikle 60 dakika sürer. Uçuşun gerçekleştiği gün rüzgar hızına bağlı olarak 5 - 25 km’lik bir alanda uçuş tamamlanır. Genelde yaklaşık 500 metre yükseklikte uçulur. Rüzgar şartlarına bağlı olarak 1000 metreden daha da yükseğe çıkılabilir. Uçuşun ardından yere inilir ve uçuş deneyimi kutlaması yapılarak sizlere bir uçuş sertifikası verilir.

Kapadokya'da sıcak hava balonu uçuşları tüm yıl boyunca sürer. Ancak, hava şartlarının müsait olmadığı günlerde, özelliklede kış aylarında uçuş iptalleri olabilir.

Profesyonel ve deneyimli pilotlar eşliğinde yüksek teknoloji kullanılarak üretilen balonlarla uçuşlar yapılır.

Sıcak hava balon turunun eşsiz deneyimini, hayatınızda bir kere dahi yaşamanızı tavsiye ederiz.

Siz balonla uçmanın keyfini sürerken 0-5 Yaş grubu çocuklarınız varsa, onlara kim bakacak diye düşünmeyin,  çocuklarınız için bakıcı hizmetimiz bulunmaktadır. Lütfen ödeme seçeneğinde çocuk bakıcısı talebinizi belirtiniz.

Müsaitlik Takvimi
Neler Dahil
  • Yolcu sigortası
  • Otelden balon kalkış alanına transfer
  • Açık büfe kahvaltı
  • 60 dakikalık uçuş süresi
  • 1-4 kişilik balon sepeti
  • Uçuş sonrası alkolsüz şampanya ve sertifika töreni

Dahil Olmayanlar
  • Yiyecek ve içecekler, belirtilmediği sürece
  • Profesyonel fotoğraf ve video çekimi
  • Çocuk Bakıcı Hizmeti
Bilgilendirme


SSS

Avanos, Göreme, Mustafapaşa, Nevşehir, Uçhisar, Ürgüp, Ortahisar, Çavuşin, Kaymaklı bölgeleri içerisinde kalıyorsanız otelinizden alınıp, uçuş sonrası tekrar otelinize bırakılırsınız. Bu hizmet ücrete dahildir.

Otel konumuna bağlı olarak, uçuştan 30-45 dakika önce servisler sizi konakladığınız yerden alıp, kahvaltı alanına götürecektir. Kahvaltıdan sonra servisler sizi, balon kalkış alanına götürüyor.

Balonlar Göreme çevresindeki 5-6 km alandan havalanmaktadır. Kapadokya bölgesi içerisinde kalacak şekilde, rüzgara bağlı olarak hareket ederler.

Uçuş için ödemeyi sitemizden tüm kredi kartları ile online yapabilir ve rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz ödeme panelimiz üzerinde belirtilen kapora miktarını online olarak yapıp rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir, kalan miktarı ise uçuş öncesi şirketimize nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Misafir yoğunluğuna göre sepet içerisinde uçan kişi sayısı değişmektedir. 12-16-20-28 kişilik sepetler bulunmakta olup, o günkü yoğunluğa göre sepet çıkartılmaktadır. Her sepetin rahatlığı vardır, kişi sayısı arttıkça alan daralıyor gibi düşünülmemesi gerekmektedir.

Standart balon uçuşları kalkıştan itibaren genellikle 60 dakika sürer. Balonun iniş alanı bulması için bazen bu süre uzayabilir.

Sıcak hava balon turlarında güzergah rüzgarın hızı ve yönüne göre genellikle Göreme’deki vadi ve peribacaları üzerinde 5-10 km alan içerisinde gerçekleşir.

Sıcak hava balonları genellikle 500-1000 metre yüksekliğe kadar uçuşlarını gerçekleştiriyor.

Evet, 0-5 Yaş grubu çocuklarınız için bakıcı hizmetimiz bulunmaktadır. Lütfen ödeme seçeneğinde çocuk bakıcısı talebinizi belirtiniz.

Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yap
Değerlendirme Yapın
Puan Verin
₺ 11.990,00
Tarih
 
Kişi
Çocuk Bakıcısı

Toplam: ₺ 11.990,00

Benzer Turlar

Yardıma Mı İhtiyacınız Var ? Bize Bir Mesaj Gönderin
Yükleniyor...