Kapadokya Jeep Safari Turu

 • İndirim
 • %0

Kapadokya Jeep Safari Turu

Göreme
Açıklama

Jeep Safari, sadece bir tur değil; bir ömür boyu bir maceradır. Kalpteki maceracılar için mutlak bir zorunluluktur. Sizi maceracı, pitoresk ve eğlenceli bir yolculuğa çıkaracağız. Bu Kapadokya’nın etkileyici yerlerini keşfetmenin en iyi yoludur.

Jeep Safari Yolu:

 1. Görçeli Vadisi
 2. İbrahimpaşa Vadisi
 3. Gül Vadisi
 4. Güvercin Vadisi
 5. Damsa Barajı
 6. Gomeda Vadisi ve Kalıntılar
 7. Pancarlık Vadisi
 8. Ortahisar Panorama

Deneyimli sürücüler tarafından yönlendirilen jeeplerinizde çarpıcı manzaraların, güzel vadilerin, muhteşem peri bacalarının ve el değmemiş doğanın tadını çıkaracaksınız.
Jeep Safari, Kapadokya’nın en iç rotalarında muhteşem bir safari ve off-road turu yapar. Jeepler sizi gizli yerlerden, engebeli yollardan geçirirken, fantastik bozulmamış manzarayı keşfetme şansına sahip olacaksınız. En güzel ve en gizli köşeleri keşfederken, Kapadokya’yı eşsiz bir şekilde deneyimleyeceksiniz. Aynı zamanda eğlenceli ve macera dolu.

Güneş doğarken gökyüzünde yüzen düzinelerce sıcak hava balonunun nefes kesen manzarasının tadını çıkarmak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz; ya da gün batımını en iyi panoramik bakış açısıyla izleyebilirsiniz. Kapadokya Gündoğumu ve günbatımı seyri olarak dünyanın en gözde yerlerinden biri olarak bilinir. Jeep Safari Turu, Kapadokya’da kaçırmayacağınız en iyi deneyimlerden biridir.

Gün Doğumu Jeep Safari Turu
Bu tur, Kapadokya’nın panoramik manzarasında güneşin doğuşundan hemen önce başlar. Yolcular, gökyüzüne yükselen çok sayıda sıcak hava balonunu izleme ve güneşin doğuşunun çarpıcı fotoğraflarını çekme şansına sahipler.

Gün Batımı Jeep Safari Turu
Bu tur gün batımından yaklaşık 1 veya 2 saat önce başlar.

 

Müsaitlik Takvimi
Neler Dahil
 • Otelden alma ve bırakma
 • Tur süresi içinde geçerli sigorta
 • Profesyonel sürücü

Dahil Olmayanlar
 • Yemek
 • İçecekler
 • Kişisel Giderler
Bilgilendirme


SSS

Kapadokya bölgesine ne zaman gelirseniz gelin, jeep safari turu yapabilirsiniz. Yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar olmak üzere 4 sezonda da jeep turuna katılabilirsiniz.

Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yap
Değerlendirme Yapın
Puan Verin
₺ 600,00 ₺ 600,00
Tarih
 
Kişi
Toplam: ₺ 600,00

Benzer Turlar

Yardıma Mı İhtiyacınız Var ? Bize Bir Mesaj Gönderin
Yükleniyor...